Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

..::web tasarımcılar::..

YazarMesaj
CyniC_mUr@+
X-ADMİN
X-ADMİN
CyniC_mUr@+

GeRÇek İSiM : murat
LEVELX :
..::web tasarımcılar::.. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100..::web tasarımcılar::.. Right_bar_bleue

RuH HaLi :
..::web tasarımcılar::.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100..::web tasarımcılar::.. Right_bar_bleue

SPEED : ..::web tasarımcılar::.. 2810
ULKE : ..::web tasarımcılar::.. 110

LEVEL
ZONETURK: THEZONETURK

..::web tasarımcılar::.. Empty
MesajKonu: ..::web tasarımcılar::..   ..::web tasarımcılar::.. Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 10:19 pm

Mehmet Hazman
1982 İstanbul'da doğdu hayatını canından çok sevdiği bilgisayarı ile kazanması gerektiğini anladı, çeşitli freelance işler yaptıktan sonra Web&Grafik üzerine yoğunlaştı, tasarım kadar erişilebilirliğinde önemli olduğunu kavradığında CSS teknologini kullanmaya başladı.

Macromedia dreamweaver, flash, fireworks, Freehand ve Adobe Photoshop'u uzman olarak kullanan ben iş hayatıma Enocta'da Flash görsel tasarımcı olarak devam ediyorum.

Emrah Cengiz
1982 İstanbul doğumluyum.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.

2002 yılında Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Destekli Tasarım bölümünü birincilikle tamamladım.

Yaklaşık dört yıldır grafik/animasyon tasarımı, interaktif eğitim uygulamaları (e-learning), web tasarımı, multimedia/interfa ce uygulamaları, 3D modelleme ve stand/ürün tasarımı ile ilgili çalışmalar yapmaktayım.

Şu anda e-learning hizmeti veren bir şirketin görsel tasarım/animasyon departmanında yarı zamanlı olarak çalışmaktayım. Yanı sıra serbest çalışmalarımı da sürdürmekteyim.

Plastik sanatlar, tiyatro ve animasyon özellikle ilgilendiğim alanlardır.

Onur ER
1980 İstanbul doğumlu.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü mezunuyum.

3Ds Max, Autocad, Flash, Freehand, Photoshop, Illustrator programlarını kullanıyorum.

İnfomag dergisinde 2 yıl illustratorlük yaptım.

Daha sonra E-Nocta şirketinde karakter tasarımı ve 2D Animator olarak çalıştım.

Şu anda Staras Firmasında 3d Sahne Tasarımı yapmaktayım.

3D animasyon ve modelleme konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.

Kumru Acaroğlu
1979 İstanbul doğumlu.

İtalyan lisesi 8 yıllık eğitimini tamamladıktan sonra 1998'de Anadolu Üniveristesi güzel sanatlar fakültesi animasyon bölümüne girdi.

2002'de aynı bölümden mezun oldu.

Aynı bölümde 2002-2005 arası 3 yıl araştırma görevliliği, ders yürütmeleri ve çeşitli idari görevlerde bulundu.

2005 yılında bu görevinden ayrıldı.

Acaroğlu, 10 yıl zarfında aralarında Yunanistan, İtalya, Almanya, Avusturya, İngiltere, İskoçya gibi yerlerin de bulunduğu çeşitli ülkelerde araştırma ve kültür gezilerinde bulundu.

İngilizce ve İtalyanca'yı ileri düzeyde, Latince, Almanca ve Fransızca'yı temel düzeyde biliyor.

Digital, 3d, ve geleneksel tarzda grafik illüstrasyon, animasyon, plastik sanatlar ve web tasarımı üzerine iş üretiyor.

emaili

Ozan Ertuğrul
1976 Ankara doğumlu.

Ondokuz Mayıs Üniv. Eğt. Fak. Resim-iş Eğit. Grafik Ana sanat dalı mezunu.

Bir süre Grafik, duvar süsleme, heykel ve seramik, illusturasyon alanında çalıştıktan sonra halen Sanat Eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda müzik kayıt ve teknolojileri konusunda çalışmalar yapmıştır.

Serbest olarak 3D tasarım, modelleme, animasyon, medya ve cg karakter animasyon gibi alanlarda çalışmalar yapmaktadır.

..::web tasarımcılar::..
1 sayfadaki 1 sayfası