Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

5 Dakikada Msn Casusu

3 posters
YazarMesaj
STRIKER
YENI UYE
YENI UYE

LEVELX :
5 Dakikada Msn Casusu Left_bar_bleue1 / 1001 / 1005 Dakikada Msn Casusu Right_bar_bleue

RuH HaLi :
5 Dakikada Msn Casusu Left_bar_bleue100 / 100100 / 1005 Dakikada Msn Casusu Right_bar_bleue

SPEED : 5 Dakikada Msn Casusu 2810
ULKE : 5 Dakikada Msn Casusu 110

LEVEL
ZONETURK: THEZONETURK

5 Dakikada Msn Casusu Empty
MesajKonu: 5 Dakikada Msn Casusu   5 Dakikada Msn Casusu Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 9:02 pm

Sayın zoneturk sakinleri Very Happy:DArkadaşlar bu yazımı sadece acemiler için yazdım şimdi beni full dikkat dinlein;
Şimdi msn fullsonda yı indiriyoruz.Bu programı sağ tıklayıp not defteriyle birlikte açıyoruz. sonra ctrl+f yaparak ara dioruz.ve oraya xxx@hotmail.com yazıoruz.ve o taralı alan çıktıktan sonra oraya kendi e-posta adresimizi yazıoruz.amacımız:karşımızdaki kurbanın şifresinin bize gelmesini sağlamak.ve sonra farklı kaydediyoruz.msn yoluyla bu dosyayı kurbana yolluorz ve onu bunda msn'in 13.0 ı var gibi bahane sallayın amaç ilgi çekici olsun:D:D ve sonra o o programdan üye girişi yapınca şifresi e-posta adresinizde beliriyor...Bu kadar basit topu topuna 5 dakikanızı alır. iyi kullanımlar Very Happy:D:D:D.....
PROX
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
PROX

GeRÇek İSiM : ZONETURKWORLD
LEVELX :
5 Dakikada Msn Casusu Left_bar_bleue100 / 100100 / 1005 Dakikada Msn Casusu Right_bar_bleue

RuH HaLi :

LEVEL
ZONETURK: THEZONETURK

MesajKonu: Geri: 5 Dakikada Msn Casusu   5 Dakikada Msn Casusu Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 7:29 pm

Abi bi not ekleyeyim bu sadece acemiler için bir sloot yada casus virüsü'dür!Profesyonellerin kullanması kaliteyi bozar:D:D:D:D(Şakaydı.bozmaz ama acemiler için bir virüs olduğu gayet açık)
https://zoneturk.yetkin-forum.com
PRED@TOR
YENI UYE
YENI UYE
PRED@TOR

Erkek
LEVELX :
5 Dakikada Msn Casusu Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 Dakikada Msn Casusu Right_bar_bleue

RuH HaLi :
5 Dakikada Msn Casusu Left_bar_bleue0 / 1000 / 1005 Dakikada Msn Casusu Right_bar_bleue

LEVEL
ZONETURK: FROOT

MesajKonu: Geri: 5 Dakikada Msn Casusu   5 Dakikada Msn Casusu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 12:59 pm

KardesimAllah razı olsun ben daha yeni üye oldum forum süper bu bilgi için tekrar tesekkürler...

5 Dakikada Msn Casusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ManU son 10 dakikada bitirdi!