Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TRAVİAN-HABER

YazarMesaj
PROX
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
PROX

GeRÇek İSiM : ZONETURKWORLD
LEVELX :
TRAVİAN-HABER Left_bar_bleue100 / 100100 / 100TRAVİAN-HABER Right_bar_bleue

RuH HaLi :
TRAVİAN-HABER Left_bar_bleue100 / 100100 / 100TRAVİAN-HABER Right_bar_bleue

SPEED : TRAVİAN-HABER 2810
ULKE : TRAVİAN-HABER 110

LEVEL
ZONETURK: THEZONETURK

TRAVİAN-HABER Empty
MesajKonu: TRAVİAN-HABER   TRAVİAN-HABER Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2008 10:36 pm

TRAVİAN-HABER 1153147772_3b0b46319b
Travian oyununu birçoğunuz biliyordur, bilmeyenler için uyarımı baştan yapayım çok kötü bağımlılk yapıyor. Webde en çok bu oyunla zamanımı geçiyorum desem yalan olmaz. Hatta bir itirafta bulunayım, bazen bloga fazla yazı yazamıyorum bunun tek sebebide travian (: Hangi akla inat bu oyunu yaptılarsa emellerine ulaşmışlar. Sesebian köyü olarak server 8 de boy gösteriyorum, kimseye zararım yok barışçıl bir köy benimki (: Oyunu merak eden arkadaşlar yukarıdaki login butonunu tıklayarak kendilerine bir köy edinebilirler. Gelelim asıl olaya, youtube'de gezerken bir video dikkatimi çekti neyin nesidir diye bir araştırayım dedim, birde baktım one (: adam server 3'te tabi yabancı bir server dünya Harikasını kuruyor. Dünya harikası neyin nesidir diye merak edenlere açıklayayım. Şimdi efendim oyunu oynayan arkadaşlar bilir, oyunda ilerlemek ve strateji belirlemek için bina ve asker yaparız. Köyümüz nekadar büyür ve gelişirse bina ve asker yapmakta okadar güçleşir. Dünya Harikası en son kurulur, bunu kurmayı başaran köy sahibi ise o server artık kapatır yani tüm üyelerin o anki köy durumları sıfırlanır. İşte bu videoda bunu başaran arkadaş durumu belgelemek için videoya kaydetmiş ve youtubeye vermiş. Sagolsun bizde dünya harikasını görme fırsatını yaşadık. biraz videodan bahsedelim, Videoda elamanımız dünya harikasını kurarken bu durumdan haberi olan diğer kullanıcılar sürekli saldırıyor, 530 saldırı alıyor ve okadarda karşılık veriyor bu arada tahıl üretimine dikkat (: Asker sayısına hiç bakmayın çünkü milyon askeri var (: bu adama baktığımda kendi köyümü mezra olarak görmeye başladım. Neyse konuya devam edelim, tüm saldırılara ragmen eleman dünya haritasını kurmayı başarıyor ve server o anda sıfırlanıyor. Dünya Harikasını görmek herkeze nasip olmaz unutmayın (: Birde unutmadan şuradaki videoyuda vermesem olmaz, bu çocuk için Little Hitler (küçük Hitler) demişler (: sanırım köyü saldırı alıyor ve oda bu duruma çok kızmış

kaynak: http://www.sesebian.com/
https://zoneturk.yetkin-forum.com

TRAVİAN-HABER
1 sayfadaki 1 sayfası